Search
Close this search box.

درباره‌ ما

کلام ماندگار (Enduring World)، جهت ترویج شاگردسازی مسیحی و بشارت جهانی، به‌طور عمده از طریق انتشار تعالیم کتاب‌مقدسی دیوید گازیک و افراد هم‌عقیدۀ او ایجاد شده است.

زمانی که دیوید گازیک شبانی جوان در سیمی ولی (Simi Valley) واقع در کالیفرنیا بود، از او (در میان بسیاری از شبانان دیگر) خواسته شد تا یادداشت‌های تعلیمی خود را برای توسعه‌دهندگان یک سایت جدید تحقیقاتی کتاب‌مقدس به نام Blue Letter Bible ارسال کند. در اواخر دهۀ ۱۹۹۰، مطالب دیوید برای اولین‌بار در Blue Letter Bible در دسترس قرار گرفت و به‌عنوان منبعی ارزشمند شناخته شد.

منابع کتاب‌مقدسی دیوید -هم به‌صورت متنی و هم از طریق صوتی و تصویری- هر روز توسط هزاران نفر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این مطالب برای بسیاری از شبان‌ها، معلمان کتاب‌مقدس و ایمانداران مسیحی مفید واقع شده است.

برای ما مهم است که دسترسی به منابع خود را رایگان نگه داریم. همچنین تعالیم دیوید در پلتفرم‌های نرم‌افزاری مطالعۀ کتاب‌مقدس مانند Logos ، Biblesoft  و Mantis  در اختیار شما می‌باشد. شما می‌توانید از کتاب‌های موجود در سایت، جهت خرید استفاده کنید. با این حال، دسترسی به منابع اصلی ما در سرتاسر دنیا رایگان می‌باشد.

جهت دریافت منظم اطلاعات به‌روزرسانی‌ شده دربارۀ کلام ماندگار، فرم سمت چپ را تکمیل کنید.

می‌توانید با ما از طریق ایمیل [email protected] در تماس باشید.